Vítejte v AMBERu...

...systému pro správu programu a nákup vstupenek a služeb na Geek Roadshow – CraFFtcon 2014

 

VSTUPNÉ LZE KOUPIT UŽ JEN NA MÍSTĚ.

 

Vítejte v systému AMBER, který po jednorázové registraci slouží pro nákup vstupenek, ubytování, doplňků a dalších služeb na Geek Roadshow - CraFFtcon v Chotěboři. Chcete-li se přihlásit na širší program Festivalu fantazie včetně Geek Roadshow - CraFFtconu, použijte Amber pro přihlášení na FF 2014.

Použití tohoto systému je povinné jen pro autory pořadů, ty, kdo chtějí ubytování od pořadatelů a ty kdo chtějí slevu na vstupném. Ostatním stačí si koupit vstupenku na místě.

Pokud jste se přes AMBER už v minulosti přihlašovali, máte zde již uložený profil - registraci. Pokud si nepamatujete heslo, najděte si prosím starý potvrzovací e-mail nebo využijte možnosti nápovědy systému a vytvoření nového hesla. Nevytvářejte další registrace! V nouzi raději napište na náš e-mail amber@alpaka.cz a požádejte o pomoc.

Registrací v Amberu souhlasíte s uložením zadaných údajů a se zasíláním e-mailových potvrzení objednávky, jejích případných změn a občasných e-mailových informací o festivalech (maximálně 2x k festivalu). Pokud si nepřejete zasílat e-maily, lze zasílání zrušit v Nastavení osobních údajů.

Vaši pořadatelé

 


NEBO

Jednoduchý nákup vstupenek.


Nákup vstupenek, ubytování a dalších služeb. Přihlašování a správa pořadů.


Pro autory pořadů, ty, kdo chtějí ubytování od pořadatelů, a ty, kdo chtějí slevu na vstupném.

Přihlášení do systému

E-mail:

Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo
Nápověda
Databáze knih - www.cbdb.cz