Středa 4.7. 2018

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gatecon Team
Zahájení Gateconu 2018
2228 C, A
Jan Dundáček
Ztracené "Město, jméno, zvíře, věc".
2220 Q, N
Eva Lipenská
Stargate narážky
2212 P+F, A
Petr Mačejovský
Co ve Stargate vidět nebylo
2223 P+Q, A, S
Gatecon Team
SG-1 6x22 Kruh se uzavírá
2232 F, R
Barbora Kinclová
Zastřel si svého Wraitha
2219 Q, R
Tomáš Jirouch
Erotika ve Stargate
2202 P+F, A
 
 
 
 
 
 

Čtvrtek 5.7. 2018

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Gatecon Team
SG-1 7x01 Návrat ztraceného syna
2233 F, N
Tomáš Jirouch
Na Atlantidě
2209 P+B, A
Eva Lipenská
Workshop - Mastaba
2203 W+P, N
Gatecon Team
SG-1 7x19 Zmrtvýchvstání
2234 F, N
Vladimír Novotný
Otázka paměti (soutěž)
2221 Q, A
Pavla Kratochvílová
Abydos
2205 P+B, N
Gatecon Team
SG-1 7x21 Ztracené město 1. část
2235 F, R
Tar-ara Istandil
SG herci na zahraničních conech
2241 P, N
Gatecon Team
SG: Origins 1x01 - 1x05
2230 F, N, O+S
Eva Lipenská
Stargate narážky 2
2213 P+F, N
 
 
 
 
 
 
BestPartyMakers
LED PARTY
2201 H+C, N
 
 
 

Pátek 6.7. 2018

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Kateřina Onderková
Příprava na workshop
2216 P+B + W, A
Kateřina Onderková
Workshop SG – suvenýr udělej si sám
2217 W+F, A
Tomáš Jirouch
Pokračování Hvězdné brány
2210 P+B, A
Gatecon Team
SG-1 7x22 Ztracené město 2. část
2236 F, R
Tormund, Pája
Ztracený kvíz
2208 Q, N
Tar-ara Istandil
Atlantida v mýtech vs. SG
2243 P, R
Tomáš Jirouch
Hledání Ztraceného města
2204 P+B + F, N
SG - Animated team
SG Animated I,II
2226 F, R
Gatecon Team
SG: Origins 1x06 - 1x10
2231 F, N, O+S
Eva Železná
Co všechno je špatně v SGO
2214 P+B, N
Petr Mäsiar
Stargate FanArt
2225 P+W, N
Barbora Kinclová
Velká sklizeň
2218 Q, R
Gatecon Team
Stargate: Orgy
2244 F, N, O+T
 
 
 
 
 
 

Sobota 7.7. 2018

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Gatecon Team
SG-1 8x01 Časy se mění 1. část
2237 F, R
Tomáš Jirouch
Svatby a pohřby v SG
2211 P+F, N
Tormund, Pája
Workshop: Písečná bouře
2207 W, N
Gatecon Team
SG-1 8x02 Časy se mění 2. část
2238 F, R
Eva Lipenská
Ultimátní Stargate kvíz
2222 Q, N
Gatecon Team
SGA 1x01 Vynoření 1. část
2239 F, R
Pavla Kratochvílová
Pyramidy
2206 P+B, N
SG - Animated team
SG Animated III a možná přijde kouzelník
2227 F, N
Tar-ara Istandil
Artušovské legendy v SG
2242 P, N
Gatecon Team
Závěrečný večírek Gateconu 2018
2229 C, A
Gatecon Team
SGA 1x02 Vynoření 2. část
2240 F, R
Eva Lipenská
(Nejen) promítání Lost City I&II
2215 F+W + G, N
Petr Mačejovský
Stargate Pokec
2224 B+P + Q, N