Pátek 1.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Festival fantazie
Pečené prase k snědení
8501 W, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota 2.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matouš Muzika
Hod elfem
8506 G, R
Matouš Muzika
Skřetí trojboj
8504 G, R
Matouš Muzika
Lemtání piva
8505 G, R
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neděle 3.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matouš Muzika
Skřetbal
8503 G, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pondělí 4.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
Kryštof Havel
Posilka bez nářadí
8520 W, N
Dům rytířských ctností
Vikingové, Řekové, piráti a abordáž
8537 G, N
Zdeněk Zlámal
Hrátky s koulema
8512 W, N
David Křížan
Sebeobrana s mobilem
8511 W+B, A
Jana Hlavsová
Jak se naučit chodit
8540 W, N
David Křížan
Sebeobrana s krátkou holí
8510 W+B, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Úterý 5.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
Kryštof Havel
Posilka bez nářadí
8521 W, N
Tomáš Pejša
Frisbee stokrát jinak
8538 W, N
Dům rytířských ctností
Strašlivý piráti s Bofry na palubu
8536 G, N
Zdeněk Zlámal
Vodní bitva
8516 W, N
Jana Hlavsová
Rituální tanec
8542 W, N
Vladimír Nerandžič
Epické prvky pro začátečníky
8526 W, N
Zanthia
Intuitivní orient neboli relaxace tancem
8528 H+G, N
Jarmila Täuberová
Taiji
8530 W, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aleš Hečko
Pozorování noční oblohy 1
8517 W+B, A
 
 
 
 
 
 

Středa 6.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
Kryštof Havel
Posilka bez nářadí
8525 W, N
Gatecon Team
Zachraňte planetu před invazí Go'aldů
8533 G, N
 
 
 
 
 
 
Tomáš Kratochvíl
Aréna s dřevárnickými zbraněmi
8507 G, R
Tomáš Pejša
DISKito - two pitches
8539 W, N
Zanthia, Bruxa
Tic Tac Toe
8527 G, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čtvrtek 7.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
Jarmila Täuberová
Ranní probuzení s Taiji
8531 W, A
Kryštof Havel
Posilka bez nářadí
8524 W, N
 
 
 
 
 
 
Zdeněk Zlámal
Lukostřelba
8514 W, A
Festival fantazie
Pečené prase k snědení
8502 W, A
Kateřina Täuberová
Protahovačka
8532 W, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aleš Hečko
Pozorování noční oblohy 2
8518 W+B, A
 
 
 
 
 
 

Pátek 8.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
Kryštof Havel
Posilka bez nářadí
8523 W, N
Zanthia, Bruxa
Ringo
8529 G, N
 
 
 
Zdeněk Zlámal
Pikanýrem snadno a rychle
8515 W, A
 
 
 
 
 
 
Dům rytířských ctností
Bofry Aréna se štítem a na štítě
8535 G, N
Zanthia, Bruxa
Retro hry
8541 G, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aleš Hečko
Pozorování noční oblohy 3
8519 W+B, A
 
 
 
 
 
 

Sobota 9.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
 
 
 
Kryštof Havel
Posilka bez nářadí
8522 W, N
Zdeněk Zlámal
Hunger Games
8513 W, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dům rytířských ctností
Bofry Aréna volný boj
8534 G, N