Pondělí 3.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Hana Vittková
Ranní nadechnutí a úvod k meditaci
8228 W, N
Denisa Zápecová
Taneční základy v rytmu fantasy a sci-fi
8204 W, N
David Křížan
Povídání o zbraních
8226 P, N
Ondřej Soukup
Divadelní improvizace I
8210 W, N
Dům rytířských ctností
Zaklínači škola Gryfa
8249 W+P, N
Michaela Ošťádalová
Zumbalicious
8267 W, R
Zdeněk Zlámal
Core trénink
8205 W, N
Dangie
Orientální tanec prakticky - pro všechny
8218 W+H, N
Anna Burantová
Pády, které nebolí!
8244 W, N
Veronika Partiková
Zbraně kung fu
8239 P+B, N
David Křížan
Sebeobrana (nejen) pro ženy
8230 W+P, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Úterý 4.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Zdeněk Zlámal
Už je ráno
8235 W, N
Anna Burantová
Masáž nohou
8258 W, R
David Křížan
Alternativní sebeobrana
8202 P, A
Kateřina Loeblová
Výuka historických tanců
8236 W+P, R
Michaela Ošťádalová
Zumbalicious
8266 W, R
David Křížan
Přežít!
8227 W, A
Crian Shields
Lindy hop
8264 W, R, E
Ondřej Soukup
Divadelní improvizace II
8242 W, N
Kateřina Močárková
Irské setové tance
8212 W, N
B.I.Z.O.N.I.
Divadlo - B.I.Z.O.N.I. - Improshow
8275 C, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Středa 5.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Anna Burantová
Rozcvička ninjů
8245 W, A
Anastasia Bunda
Rytmus, tleskání, trochu toho tance
8272 H+W, N
Michaela Ošťádalová
Zumbalicious
8241 W, R
Karel Kolmann
Shaolin kung-fu
8231 W, N
Zanthia
Dance like Psy! Gangnam Style
8207 W+H, N
Dům rytířských ctností
Kingdom Come pokročilý bojový systém
8257 W+P, N
Martina Vančurová
Orientální tanec - veselá choreografie
8270 W, N
Veronika Partiková
Kung fu ve filmu versus realita V
8215 W, N
Kerridwen
Irský tanec - soft - začátečníci
8247 W+H, N
Dům rytířských ctností
Zaklínači škola Vlka
8250 W+P, N
Kateřina "Morgain" Holendová
Americký blues
8203 W, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čtvrtek 6.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Michaela Ošťádalová
Zumba pro dobré ráno
8240 W, R
Dům rytířských ctností
Zaklínači škola Medvěda
8253 W+P, N
Kateřina Täuberová
Bříško, stehna, zadeček
8274 W, A
Zdeněk Zlámal
Pádové techniky
8223 W, N
Dangie
Hudební nástroje v orientální hudbě
8211 P, N
Kateřina Loeblová
Výuka historických tanců II
8237 W, N
Veronika Partiková
Pěst švestkového květu
8225 W, N
Tomáš Steiner
Postelové cvičení
8261 W, N
Kerridwen
Irský tanec - step - základy
8248 W+H, N
Dům rytířských ctností
Assassin´s Creed arény Syndicate
8255 W+P, N
Kateřina "Morgain" Holendová
Tanec a tělo
8233 W+P, N
Anna Burantová
Masáže, masáže
8243 W, N
Zdeněk Zlámal
Šikanovací praktika
8232 W, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pátek 7.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Kateřina Holendová
Ranní protažení
8229 W, N
Zdeněk Zlámal
Akrobacie dvojic
8201 W, A
Dům rytířských ctností
Kingdom Come šerm naživo
8256 W+P, N
Veronika Partiková
Z mystických chrámu zpět do boje
8238 W, N
Zanthia
Orientální tanec - Egyptské kombinace
8219 W+H, N
Zdeněk Zlámal
Pasivní strčink
8224 W, N
Kateřina "Morgain" Holendová
Kontaktní improvizace a skupina
8214 W, N
Dům rytířských ctností
Zaklínači škola Mantichory
8254 W+P, N
MoveCon Team
10 let s MoveConem
8200 B, N
Veronika Partiková
Lovila jsem kung fu v Číně napříč 4000km
8216 P+B, N
Zanthia
Dance like Michael Jackson! Thriller
8206 W+H, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota 8.7. 2017

8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00 22:00 23:00 0:00 1:00
 
 
 
Michaela Ošťádalová
Zumba pro dobré ráno
8268 W, R
Hana Vittková
Obcházení hory Kailás
8217 W, N
Martina Vančurová
Ladný pohyb
8271 W, A
Dům rytířských ctností
Zaklínači škola Kočky
8251 W+P, N
Kateřina Täuberová
Tanec na židli
8234 W, A
Anna Burantová
Masáž zad
8246 W, R
Zanthia
Dance like Ylvis! WhatDoesTheFoxSay?
8208 W+H, R
Dům rytířských ctností
Zaklínači škola Zmije
8252 W+P, N
Markéta Hrušková
Capture the Hruška 2017 - vyhlášení
8263 C+Q + G, A
Kateřina "Morgain" Holendová
Dětské tance a říkanky
8209 W, N
Zdeněk Zlámal
Klub rváčů
8213 W, A
Tomáš Steiner
Zase ty ruce
8265 W, N