<< FC 2012     FC 2014 >>


FC 2013 - Kompletní anotace

Celkem je již přihlášeno 179 pořadů


.To nej (vybrané a speciální pořady)  12 pořadů Zobrazit časový program

Vysvětlení zkratek popisujících pořady


Styl řazení: Podle programové linie         |         Podle aktuálnosti pořadu

.To nej (vybrané a speciální pořady)

Zobrazit časový program

Novinkový pořad v sérii FF:
 • Beseda o re-pre žánru
  Spolek přátel krásného slova
  1012 B, N, 1h , Sobota 26. 10 - 22:00h
  V případě zájmu bude prodloužena krátká beseda bezprostředně navazující na představení Odpor je zbytečný. V každém případě následující film začíná dle plánu, jeho čas se nemění, i kdyby tato beseda nebyla.

 • Odpor je zbytečný
  Spolek přátel krásného slova
  1011 C, N, 1h , Sobota 26. 10 - 21:00h
  Veselá performance na motivy stejnojmenné knížky, prezentující nedávno založený subžánr sci-fi, takzvané re-pre (= real prediction). Pojednává o věcech nemožných, které se přesto dějí. Vystupují členové Spolku přátel krásného slova z Hradce Králové, jedné z rolí se ujme Františka Vrbenská.

 • Osamělý jezdec
  Gore Verbinski
  1009 F, N, E+T, 02:31h
  Indiánský bojovník Tonto (Johnny Depp) vypráví příběhy, které způsobily proměnu Johna Reida v legendu spravedlnosti – vydává se na divokou jízdu plnou velkolepých překvapení a humorných neshod, které musejí oba hrdinové překonat, aby bok po boku bojovali s lidskou chamtivostí a korupcí.

 • Světová válka Z
  Marc Forster
  1004 F, N, E+T, 01:56h
  Gerry Lane (Brad Pitt) pracuje pod hlavičkou OSN jako úspěšný expert na řešení krizových situací. Nyní má nový úkol. Lidstvo začala decimovat virová epidemie. Agresivní nakažení záměrně napadají zdravé. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy.

Aktualizovaný pořad ze série FF:
 • UFOlněte se prosím - nedělní Speciál
  Silvie Šustrová "draky"
  1010 B + C, A, 2h , Neděle 27. 10 - 21:00h
  Klasická noční talkshow s FFelebritami. Buď se pobavíte, nebo se dozvíte něco zajímavého. V každém případě poznáte významné fany a jejich fandomy, zajímavé hosty. O fanech, s fany, funny.

 • O FanCity po FanCity
  Václav Pravda "Kritizátor"
  1003 B + P, A, 2h , - 14:00h
  Závěrečné popovídání s účastníky na téma jak se FanCity líbilo a nelíbilo, co pro příště zachovat, co změnit. Statistiky, plány do budoucna, další festivaly. Kde a jak bude pořádaný PragoFFest 2014, proč samostatný GameFFest na Velikonoce a co chystáme pro FF 2014 a další FanCity?

 • VEČER FANTAZIE
  Festival fantazie "FF"
  1002 C + H, A, 2h , Neděle 27. 10 - 21:00h
  Zábavný závěrečný večer FanCity s tanečními, hudebními a dalšími vystoupeními, soutěží kostýmů a tombolou. Křty knih, comicsů, her. Uvádí Draky a VP. Po Večeru fantazie následuje Velká tombola s hlavní cenou - foťákem BenQ a dárkovou taškou plnou her, knih apod.

 • Slavnostní zahájení FanCity 2013
  Festival fantazie "FF" + SFK Avalon
  1001 C, A, 2h , Pátek 25. 10 - 21:00h
  Představíme FanCity, hotel Fantazie, nejzajímavější pořady a zajímavé hosty, fotografiemi zavzpomínáme na předchozí FanCity. Snad přidáme i nějakou specialitu ;-)

Opakovaný pořad ze série FF:
 • Ra.One
  Anubhav Sinha
  1008 F, R, O+S, 2h , Úterý 29. 10 - 10:00h
  Sci-fi Ra.One vypráví příběh designéra her, který vyvine novou hru založenou na snímání pohybu. Hlavním záporákem je právě Ra.One, který je mnohem silnější a mocnější než její protagonista G.One. A je to celé bollywoodské, tedy se zpěvem a tancem, úžasně barevné. Doporučujeme! Čas 2:36

 • Star Trek: Do temnoty
  J. J. Abrams
  1007 F, R, E+T, 02:12h
  Došlo k bezprecedentnímu a devastujícímu útoku na Hvězdnou flotilu (Organizace spojených národů budoucnosti) a posádka Enterprise se nabídne, že dopadne pachatele, záhadného intergalaktického teroristu Johna Harrisona (Benedict Cumberbatch).

 • Muž z oceli
  Zack Snyder
  1006 F, R, E+T, 02:23h
  Mladý chlapec zjistí, že má mimořádné schopnosti a že není z této planety. Jako mladý muž se vydá na cestu za zjištěním, odkud pochází a s jakým záměrem byl vyslán na Zemi. Ale hrdina, který má zachránit svět před zničením a stát se symbolem naděje pro celé lidstvo, se v něm teprve musí objevit.

 • Iron Man 3
  Shane Black
  1005 F, R, E+T, 02:09h
  Tony Stark / Iron Man je nucen čelit nepříteli, jehož dosah nezná hranic. Když je rukou nepřítele připraven o vše, čeho si v životě cení, vydá se Stark na pouť s cílem nalézt toho, kdo je za jeho utrpení zodpovědný. Na každém jejím kroku bude nucen prokázat své odhodlání a sílu vůle.


Nahoru

Databáze knih - www.cbdb.cz