Pátek 28.6. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hajao Mijazaki
Doručovací služba čarodějky Kiki
1348 F, N, O+S
 
 
 
Danny Philippou, Michael Philippou
Mluv se mnou
1302 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota 29.6. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
George Miller
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
1303 F, N, E+S
 
 
 
Greta Gerwig
Barbie
1304 F, N, E+S
 
 
 
Christopher Nolan
Oppenheimer
1305 F, N, E+S
 
 
 
Hajao Mijazaki
Laputa: Nebeský zámek
1311 F, N, O+S
Arkasha Stevenson
První znamení: Přichází satan
1307 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neděle 30.6. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gareth Edwards
Stvořitel
1308 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
Chris Buck, Fawn Veerasunthorn
Přání
1309 F, N
David Leitch
Kaskadér
1310 F, N, E+S
 
 
 
Isao Takahata
Příběh o princezně Kaguje
1346 F, N, O+S
 
 
 
Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Abigail
1312 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pondělí 1.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Francis Lawrence
Hunger Games: Balada o ptácích a hadech
1313 F, N, E+S
 
 
 
Oleksandra Ruban, Oleh Malamuž
Mavka: Strážkyně lesa
1314 F, N
Ridley Scott
Napoleon
1315 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
Eva Železná
FF Cosplay - Možná přijde i kouzelník!
1350 C+Q, N
Sébastien Vaniček
Havěť
1317 F, N, O+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Úterý 2.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Robert Hloz
Bod obnovy
1349 F, N, O
 
 
 
 
 
 
John Krasinski
Imaginární přátelé
1319 F, N
 
 
 
Matthew Vaughn
Argylle: Tajný agent
1320 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
Hajao Mijazaki
Cesta do fantazie (2001)
1321 F, N, O+S
Ishana Shyamalan
Strážci
1322 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Středa 3.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yorgos Lanthimos
Chudáčci
1323 F, N, E+S
 
 
 
Jeff Rowe, Kyler Spears
Želvy Ninja: Mutantí chaos
1324 F, N
 
 
 
Paul King
Wonka
1325 F, N, E+S
 
 
 
Tomasz Bagiński
Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu
1347 F, N, E+S
 
 
 
Flash, Sokar
FSFilm:Can't Stop&Správci času +bonus
2339 F, N
 
 
 
Samuel Bodin
Pavučina
1328 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čtvrtek 4.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adam Wingard
Godzilla x Kong: Nové impérium
1329 F, N, E+S
 
 
 
Joaquim Dos Santos, Kemp Powers, Justin K. Thompson
Spider-Man: Napříč paralelními světy
1330 F, N
 
 
 
Alexandre de La Patellière, Matthieu Delaporte
Hrabě Monte Christo
1331 F, N, O+S
 
 
 
Goró Mijazaki
Příběhy ze Zeměmoří
1332 F, N, O+S
 
 
 
Michael Sarnoski
Tiché místo: První den
1333 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pátek 5.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Denis Villeneuve
Duna: Část druhá
1334 F, N, E+S
 
 
 
Salvador Simó, Li Jianping
Jak zachránit draka
1335 F, N
Alex Garland
Občanská válka
1336 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
Hirojuki Morita
Království koček
1337 F, N, O+S
 
 
 
Lukáš Vokoun
Film VODNÍK
1338 F+B, N
 
 
 
Spenser Cohen, Anna Halberg
Tarot
1339 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota 6.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wes Ball
Království Planeta opic
1340 F, N, E+S
 
 
 
Gil Kenan
Krotitelé duchů: Říše ledu
1341 F, N
 
 
 
George Miller
Furiosa: Sága Šíleného Maxe
1342 F, N, E+S
 
 
 
Hajao Mijazaki
Chlapec a volavka
1343 F, N, O+S
 
 
 
Eli Roth
Den díkůvzdání
1344 F, N, E+S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neděle 7.7. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
James Wan
Aquaman a ztracené království
1345 F, N, E+S