Pátek 28.6. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monika Marcellová
Podivuhodná zvířata ve Star Wars
2414 P, A
Jan Stiess
Jak šermovat líp než Jedi!
2406 P, N
Matěj Mišoň
Politika ve Star Wars - pád Republiky
2415 P, N
Jaroslav Šálek
501. Legie Czech Garrison
2402 P+B, A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota 29.6. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Šálek
Vstáváme s animovanými Ewoky
2427 D, N, E
Monika Marcellová
Nejdivnější rasy ve Star Wars
2412 P, N
Jana Šebestová
Cosplay a autorská práva
2405 P, N
Robert "E-Wan" Richter
Top hudební momenty SW sequelů
2424 P, N
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Šálek
Kostýmové focení
2408 W, R
Hana Koutná
Moment, on to není kánon?
2411 P, N
Jaroslav Šálek
Významní Mandaloriané
2428 P+B, N
Anakin
Amatérská tvorba světelných mečů
2403 W, N
Tobiáš Petrůj
Jak postavit Mouse Droida
2429 P+B, N
Jan Stiess
Star Wars: Postřehový kvíz
2422 Q, N
Brog
(Ne)povedená Acolyte
2401 B, N
Tess
The Backstroke of the West
2423 P, N
Anakin
Skrytá Hoňka
2469 P+F, N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neděle 30.6. 2024

8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30 0:00 0:30 1:00 1:30
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Šálek
Vstáváme s animovanými Droidy
2426 F, N, E
Barbara "Potty"
Mladý Dooku: Padouch nebo hrdina?
2409 P+B, N
Robert "E-Wan" Richter
Síla hudby ve Star Wars
2416 P, N
Monika Marcellová
Neprofesionální průvodce droidy
2413 P, N
 
 
 
 
 
 
Bartoloměj Chalupníček
Jak vybrat a dokončit kostým k 501.Legii
2407 P, N
Anakin, Jacen Cage
Darth Jar Jar
2430 P+B, R
Jana Šebestová
Trilla Suduri – Second Sister
2425 P, N
Zdeňek Jechort
Chaotická Star Wars soutěž
2404 Q, N
Tomáš "Brog" Kratochvíl
Star Wars novinky na Disney+ a ještě dál
2420 P+B, N
Robert "E-Wan" Richter
Star Wars Films in Concert
2419 P, N
Scarlett Rauschgoldová
Star Wars a atomová bomba
2417 P+B, N
Star Wars Team
Dathomir Party
2431 H, N