<< FC 2020     FC 2022 >>


FC 2021 - Kompletní anotace

Celkem je již přihlášeno 17 pořadů


Extra program (speciální doplňkové pořady)  5 pořadů Zobrazit časový program
Hlavní program (sci-fi, fantasy, horor i vše ostatní)  12 pořadů Zobrazit časový program
X Když nevíte kam přihlásit (zařadíme do vhodných linií)  0 pořadů

Vysvětlení zkratek popisujících pořady


Styl řazení: Podle programové linie         |         Podle aktuálnosti pořadu         |        Podle času

Extra program (speciální doplňkové pořady)

Zobrazit časový program

Pátek 5.11:
 • 23:00
  Turnaj o ceny ve hře CITADELA
  GameFFest stolní Team "GameFFest"
  Bez bázně a hany si pojďte zaintrikařit v oblíbené hře CITADELA. Komu se povede vybrat si nejlepší pomocníky, díky kterým vybuduje nejlepší citadelu, vyhraje zajímavou cenu. Pravidla vysvětlíme.

Sobota 6.11:
 • 11:00
  Turnaj o ceny ve hře SEDM DRAKŮ
  GameFFest stolní Team "GameFFest"
  v legendární, jednoduché, hře SEDM DRAKŮ si zahrajeme o ceny. Kdo by náhodou neznal pravidla, rádi vysvětlíme. Slibujeme, že draků bude rozhodně víc, než sedm :) a o zábavu nebude nouzi.

 • 16:00
  Týmový turnaj o ceny ve hře TIME'S UP
  GameFFest stolní Team "GameFFest"
  Vezmi si parťačku, nebo parťáka a pojďte se utkat o ceny ve svižné, rychlé a zábavné hře TIME'S UP Junior ( = jednoduché a známé karty :) ). Pravidla vysvětlíme během chvilky.

 • 20:00
  Turnaj o ceny ve hře KARTOGRAFOVÉ
  GameFFest stolní Team "GameFFest"
  Krásná kartografická hra, ve které vyplňujete objevené políčka a správným umístěním "tetrisoidních" dílků se snažíme objevit nejlepší království. Komu se to povede nejlépe, vyhraje zajímavou cenu.

Neděle 7.11:
 • 11:00
  Turnaj o ceny ve hře PORT ROYAL
  GameFFest stolní Team "GameFFest"
  Piráti! Plachetnice! Poklady! Rum! Pojďte do přístavz Port Royal udělat obchod vašeho života, porazit ostatní hráče a vyhrát pěknou cenu. Pravidla naučíme před turnajem.


Nahoru

Hlavní program (sci-fi, fantasy, horor i vše ostatní)

Zobrazit časový program

Pátek 5.11:
 • 21:00
  (Ne)zelená budoucnost
  Randalf
  Důraz na ekologii a ekologické chování nás v současné době provází na každém kroku. Chováme se však tak, ať zbytečně neškodíme životnímu prostředí a naše děti si budou mít kde hrát? Jsou zelené technologie skutečně zelené?

 • 22:00
  Nejzajímavější konspirace
  Miloslav Smutka
  Opravdu přistáli Američané na Měsíci? Je Ruská vláda v kontaktu s mimozemšťany? Pašovala CIA kokain? Jsme ovládáni čipy ve vakcínách? A jaký je vlastně rozdíl mezi konspirací a konspirační teorií? Humorně laděná přednáška o tom, co nám vlády (ne)tají.

Sobota 6.11:
 • 13:00
  Komiks za bolševika
  Randalf
  Politicky nekorektní nukleární hovado přijde zavzpomínat na svou cestu ke komiksu a sci-fi vůbec. Třeba vás to pobaví, někdo zavzpomíná taky a ti mladší se (snad) i něco přiučí ;)

 • 14:00
  Úvod do světa Malazské knihy padlých
  Miloslav Smutka
  Epické fantasy od spisovatelů Stevena Eriksona a Iana Esslemonta. Je v mnohém jiné než běžná fantasy. Co vám tento svět může nabídnout? A jaká je jeho geografie a historie? Stojí za to pustit se do těch bezmála 10 tisíc stran?

 • 15:00
  Inside No.9 - lepší Black Mirror (?)
  Matěj Mišoň "Gordon W."
  Britský oceňovaný antologický fantasy/sci-fi seriál - zní to povědomě? Nebudeme se ale bavit o Black Mirror, nýbrž o Inside No. 9, což je velmi podobný (a v lecčems i lepší) seriál z dílny Shearsmith/Pemberton, který bohužel není tak známý a divácky doceňovaný. Tak to pojďte změnit!

 • 17:00
  Jaký byl tvůj Comic-Con?
  Silvie Šustrová "draky"
  Nikdo neměl šanci osobně stihnout víc než zlomek programu. Přijďte si aspoň poslechnout, jak prožili letošní Comic-Con ostatní a sdílet vlastní zážitky a objevy. Vhodné též jako skupinová terapie.

 • 18:00
  Nostalgia games
  Randalf
  Historická herní reminiscence aneb co jsme pařili, když jste někteří ještě nebyli na světě. Přijďte si zavzpomínat na (pre)historické hry, které byly pro dnešní čtyřicátníky ve své době hvězdami probdělých nocí. Pro ty mladší třeba odhalíme nějakou legendu...

 • 19:00
  Asociální sítě
  Miloslav Smutka
  Sociální sítě se staly symbolem nového milénia. Většina z nás si už život bez Facebooku, Instagramu nebo TikToku nedovede představit. Přitom je prokázáno, že tyto sítě s sebou přináší i mnoho negativ. Některá z principu jejich fungování a některá zcela záměrně.

 • 21:00
  Jak uspořádat Comic-Con za dva měsíce
  Václav Pravda "Kritizator"
  Člověk by řekl, že přesouvání termínu Comic-Conu Prague dalo organizátorům hodně času navíc. Opak byl Pravdou. A do toho změny. O tom všem odvypráví programový a organizační ředitel CCP.

 • 23:00
  Infantilní diskotéka
  Jacob - Vladimír Novotný
  Pořad vhodný pro děti všeho věku a tvarů! Masky a cosplaye vítány. (Pozor, tentokrát může obsahovat skutečné děti.)

Neděle 7.11:
 • 12:00
  Studená občanská válka?
  Randalf
  Neuplyne den, kdy by se na (nejen) síti nenarazilo na spory a hádky, nebo jsme se do nich přímo nezapojili. Virtuálními nálepkami a škatulkami se to jen hemží, o nadávky není nouze, občas dojde i na vyhrůžky. Co stojí za takovou vlnou nenávisti? Politicky nekorektní rýpaní a debatování.

 • 13:00
  BudoucnoFFt
  Václav Pravda "Kritizator"
  Proč bude 27. ročník FF v roce 2022 opět v hotelu Fantazie? Bude 28. ročník v tradičních prostorách? Proč není návrat samozřejmostí? Jakou má FF budoucnost?


Nahoru

X Když nevíte kam přihlásit (zařadíme do vhodných linií)


Nahoru

Databáze knih - www.cbdb.cz