Hlavní pořady s místenkou

Pořady se zahraničními hosty apod. a s místenkami na konkrétní místo.
Fotografie a podpisy

Ceny studiových fotografií s podpisem, fotografií hosta s fanouškem a podpisů.Filmy a další pořady se vstupenkou

Filmy, divadla, koncert a další speciální pořady s místenkami bez konkrétního místa.


FSFilm:Can't Stop&Správci času +bonus , Středa 3.7 - 21:00h - Kinosál Kino
Přijďte se podívat na nejnovější Star Trek fanfilmy, které hýbou světem. O hudebně-tanečním fanfilmu "Can't Stop" se psalo v novinách v NewYorku a "Správci času" získali 2. místo v Praze v soutěži amatérských filmů České vize. Dvojici doplní i nejnovější film FSFilmu "Třetí varianta"
cena 0Kč - platba do 31. 5., 0Kč - později


FF Cosplay - Možná přijde i kouzelník! , Pondělí 1.7 - 20:00h - V budovách FF
Soutěžní večer plný cosplayerů, scének a zábavy. Možná přijde i kouzelník, ale rozhodně přijďte vy, ať už jako diváci, nebo jako účinkující: přihlášky na www.ffcosplay.cz

cena 100Kč - platba do 31. 5., 100Kč - později


Film VODNÍK , Pátek 5.7 - 21:00h - Kinosál Kino
Krátkometrážní hororový magisterský snímek Lukáše Vokouna navazující na Vodníka ze sbírky Kytice.

To, co napsal Karel Jaromír Erben, před více než 150 lety byl jen začátek. Vodník se vrací pro
slíbenou nevěstu. A tentokrát se nenechá jen tak odbýt...
cena 0Kč - platba do 31. 5., 0Kč - později


Zkusebni
asassaassadas
cena 30Kč - platba do 31. 5., 30Kč - později


Zkusebni 2
asassaassadas
cena 50Kč - platba do 31. 5., 0Kč - později


Spy x Family Code: White - Kinosál Kino
Špion Loid a Yor nadále jeden před druhým skrývají svoji identitu a vedou dvojí život jako spokojená rodina. Loid pod rouškou dovolené hodlá pokročit ve svojí operaci, ale není mu přáno. Do jeho mise se totiž omylem připlete Anya a spustí tím sled událostí, který by mohl ohrozit celosvětový mír.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Mluv se mnou , Pátek 28.6 - 22.5:30h - Kinosál Kino
Skupina přátel narazí na záhadnou mumifikovanou ruku, o níž zjistí, že je může dočasně spojit se světem duchů, pokud ji uchopí a řeknou: „Mluv se mnou!“. Během jedné ze seancí se však světy spojí na příliš dlouhou dobu, probudí se a rozpoutají děsivé nadpřirozené síly.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Furiosa: Sága Šíleného Maxe , Sobota 29.6 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Očekávaný návrat do kultovního dystopického světa. Režisér George Miller v originálním akčním dobrodružství odhalí původ bojovnice Furiosy z trháku Šílený Max: Zběsilá cesta. 82%. S prostorových zvukem v chotěbořském sále umíme motory pořádně rozeřvat! Ale nebojte, z klimatizace nebude foukat písek.
cena 80Kč - platba do 31. 5., 80Kč - později


Barbie , Sobota 29.6 - 13.5:30h - Kinosál Kino
Panenka Barbie žije v Barbielandu, dokonalém, plastovém a růžovém. Ale něco se pokazí. Vkrade se jí myšlenka na smrt. Je vyloučena, protože není dostatečně dokonalá, vydává se s Kenem za dobrodružstvím do skutečného světa. Velkolepé audiovizuální orgie plné nápadů, vtipů a hudby udělaly z filmu hit.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Oppenheimer , Sobota 29.6 - 16:00h - Kinosál Kino
V době, kdy Druhá světová válka ještě vypadala nerozhodně, probíhal na dálku dramatický souboj mezi Spojenými státy a Německem o to, komu se dřív podaří zkonstruovat atomovou bombu a získat nad nepřítelem rozhodující převahu. V Americe se tajný výzkum skrýval pod označením Projekt Manhattan..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Akira (1988) - Kinosál Kino
31 let po aktivizaci atomové bomby je svět sice rekonstruovaný, ale krajně nestabilní. V megapolis Neo-Tokio působí Kanedův motocyklový gang. Kaneda hledá zmizelého přítele. Jeho odysea mu umožní kontakt nejen s revolucionáři a tajnou policií, ale i primárním tajemstvím všeho, zvaným Akira..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


První znamení: Přichází satan , Sobota 29.6 - 22:00h - Kinosál Kino
Když je mladá američanka poslána do Říma, aby začala sloužit církvi, narazí na temnotu, která ji přiměje zpochybnit vlastní víru a odhalí děsivé spiknutí, které doufá, že přivede zrození inkarnovaného zla.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Stvořitel , Neděle 30.6 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Joshua a jeho tým lidských elitních agentů se vydávají přes nepřátelské linie do temného centra území okupovaného AI... jen aby zjistili, že zbraň, která má zničit svět, je AI v podobě malého dítěte..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Přání , Neděle 30.6 - 14:00h - Kinosál Kino
Společně s Hvězdou musí Asha čelit hrozivému nepříteli, králi Magnificovi, který je vládcem říše Rosas, a který ohrožuje Ashiny přátele a blízké. Asha a Hvězda dokážou, že když se vůle odvážného člověka spojí s magií hvězd, mohou se dít zázraky.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Kaskadér , Neděle 30.6 - 16:00h - Kinosál Kino
Celé natáčení míří do kytek, protože klíčový herec Tom Ryder se vypařil neznámo kam. A Colta pověří jeho nalezením, protože umí rány rozdávat i přijímat a nikomu nebude chybět, když i on náhodou zmizí. To vše rázem postaví Coltovy životní priority na hlavu.
cena 80Kč - platba do 31. 5., 80Kč - později


Laputa: Nebeský zámek , Sobota 29.6 - 19.5:30h - Kinosál Kino
Chlapec z hornického městečka a dívka, jejíž původ je zahalen tajemstvím, jsou zataženi do honby za pokladem ukrytým v létajícím městě Laputa. Během krkolomných dobrodružství, razantních honiček i dechberoucích odhalení musejí čelit nejen hamižným vzdušným pirátům, ale také armádě a tajným agentům.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Abigail , Neděle 30.6 - 22:00h - Kinosál Kino
Krást cizí děti je odporný zločin. Jenže říkejte to partě darebáků, kterým se nechce živit poctivou prací, a tak přijmou zdánlivě hodně snadnou práci – unést dceru jakéhosi boháče, čtyřiadvacet hodin ji pohlídat, než zoufalý taťka zaplatí padesátimiliónové výkupné, shrábnout prachy a jít domů.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Hunger Games: Balada o ptácích a hadech , Pondělí 1.7 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Desáté Hladové hry. Ačkoliv Coriolanus Snow tvrdě dřel, dostal ponižující úkol trénovat outsidera, Lucy Gray z chudého 12. kraje. V aréně probíhá boj na život a na smrt. Mimo arénu se v něm ale probouzejí city... Boj o přežití nakonec odhalí, kdo je nevinné ptáče a kdo had, čekající na příležitost.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Mavka: Strážkyně lesa , Pondělí 1.7 - 14:00h - Kinosál Kino
Hluboké lesy skrývají od nepaměti nespočet tajemství a nevyzpytatelných záhad. Jsou domovem podivuhodných mýtických tvorů, kteří žijí mezi prastarými stromy a věrně střeží svou posvátnou lesní říši. A právě víla Mavka je nově zvoleným strážcem a duší lesa..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Napoleon , Pondělí 1.7 - 16:00h - Kinosál Kino
Epické drama zachycuje život francouzského císaře Napoleona Bonaparte, jeho vzestup k moci a vztah k životní lásce Josephine, a ukazuje jeho vizionářské vojenské a politické taktiky na pozadí nejdynamičtějších bitevních scén jaké kdy byly natočeny.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Havěť , Pondělí 1.7 - 22:00h - Kinosál Kino
Trvá jen chvíli, než koupený pavouk Kalebovi unikne a rozmnoží se, čímž se celé místo změní na strašivou pavučinovou past. Policie zároveň uzamkne budovu a tím uvězní obyvatele uvnitř. Jediná možnost pro Kaleba a jeho kamarády je najít cestu ven a přežít.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Godzilla -1.0 - Kinosál Kino
Příběh filmu se odehrává v období po druhé světové válce, kdy je Japonsko na dně svých sil. Jenomže z jaderného spadu Hirošimy a Nagasaki povstává velké monstrum jménem Godzilla, která zaútočí pár týdnů po skončení války a dostane Japonsko ješte do větších problémů
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Imaginární přátelé , Úterý 2.7 - 13.5:30h - Kinosál Kino
Fiktivními hrdiny jeho filmu jsou právě ti imaginární přátelé, jimž už jejich dětští parťáci dospěli a zapomněli na ně. A právě Bea, která je díky své unikátní schopnosti všechny vidí, se těmhle „sirotkům“ rozhodne najít nové kamarády.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Argylle: Tajný agent , Úterý 2.7 - 16:00h - Kinosál Kino
Detaily celé zápletky nového románu spisovatelky Elly se až pozoruhodně shodují s plány, jež chystá realizovat skutečné zločinecké uskupení. To se rozhoduje, co s Elly udělat. Je to jen náhoda, nebo spolupracuje s někým dobře informovaným? Bude ji stačit vyslechnout? Nebo se má rovnou zlikvidovat?
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Cesta do fantazie (2001) , Úterý 2.7 - 19.5:30h - Kinosál Kino
Vyprávění o desetileté dívce, která se ocitne v roztodivném městě duchů, bůžků a strašidel, se obejde bez schémat a prvoplánových atrakcí sezónních animovaných hitů. Naopak diváky každého věku pohltí a uhrane vizí svého autora, díky níž každý záběr dýchá roztodivností, hravostí i nápaditostí.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Strážci , Úterý 2.7 - 22:00h - Kinosál Kino
Osmadvacetiletá umělkyně Mina zabloudí v rozlehlém, dosud neobjeveném lese v západním Irsku. Když Mina najde úkryt, ocitá se nečekaně vedle tří cizinců, které každou noc sledují a pronásledují tajemné bytosti.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Chudáčci , Středa 3.7 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Pod Baxterovou ochranou Bella touží po poznání. Hladovějící po zkušenostech, které jí chybí, uteče s Duncanem Wedderburnem, mazaným a zhýralým právníkem, do víru dobrodružství napříč kontinenty. Nepodléhajíc předsudkům své doby se Bella zasazuje za rovnoprávnost a svobodu.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Želvy Ninja: Mutantí chaos , Středa 3.7 - 13.5:30h - Kinosál Kino
Kdyby nepřišli do kontaktu se zeleným slizem, byli by obyčejnými želvami z kanálu. Kdyby nepotkali krysáka Mistra Třísku, nestali by se mistry bojových umění a jmenovci legendárních renesančních umělců. Jinak jsou to ale úplně normální teenageři, kteří milují dobrodružství a nesnášejí nudu.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Wonka , Středa 3.7 - 16:00h - Kinosál Kino
Díky své osobité značce geniálního vynálezu, troše neotřelého myšlení a pomoci několika nejlepších přátel- zejména bystré mladé dívky jménem Noodle - se Willy stane odhodlanějším než kdy jindy a využije svého talentu a houževnatosti k tomu, aby si splnil svůj sen.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Lupin III: Cagliostrův hrad - Kinosál Kino
Mistr lupič Lupin III. hodlal zakončit svoji kariéru ve velkém stylu, ale tvrdě narazil. Z kasina si odnesl balíky peněz, ze kterých se ovšem vyklubaly dokonalé padělky. Společně se svým kumpánem Džigenem se proto vydává do zapadlého evropského hrabství Cagliostro – údajného ráje padělatelů..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Pavučina , Středa 3.7 - 22.5:30h - Kinosál Kino
Osmiletého Petra trápí záhadné, neustálé ťukání, ťukání ze zdi jeho ložnice - ťukání, o kterém jeho rodiče tvrdí, že se mu jen zdá. Jak se Peterův strach stupňuje, věří, že jeho rodiče by mohli skrývat strašné, nebezpečné tajemství, a zpochybňuje jejich důvěru. A co může být pro dítě děsivější?
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Godzilla x Kong: Nové impérium , Čtvrtek 4.7 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Godzilla x Kong: Nové impérium se hlouběji zabývá historií těchto titánů a jejich původem, stejně jako tajemstvími Ostrova lebek a dalších míst, přičemž odhaluje mýtickou bitvu, která pomohla zformovat tyto výjimečné bytosti a navždy je spojila s lidstvem.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Spider-Man: Napříč paralelními světy , Čtvrtek 4.7 - 13:00h - Kinosál Kino
Miles Morales, který je nyní na plný úvazek dobrým sousedem Spider-Manem v Brooklynu, se znovu setkává s Gwen Stacyovou, se kterou se vydá na zběsilou jízdu Mnohovesmírem, v němž se setká s novou partou Pavoučích hrdinů, kteří brání samotnou podstatu paralelních světů.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Hrabě Monte Christo , Čtvrtek 4.7 - 16:00h - Kinosál Kino
Po dlouhých čtrnácti letech utrpení, zoufalství a beznaděje se Edmondovi podaří uprchnout a najít poklad ukrytý na ostrově Monte Christo. Jediné, po čem Edmond Dantes touží, je zúčtovat se všemi, kteří ho zradili. Nyní, vyzbrojen obrovským majetkem, se bez slitování vydává na cestu pomsty...
cena 100Kč - platba do 31. 5., 100Kč - později


Příběhy ze Zeměmoří , Čtvrtek 4.7 - 19.5:30h - Kinosál Kino
O Arena se začne zajímat Krahujcův dávný protivník, zlomyslný mág Pavouk, jenž se pídí po tajemství věčného života. Strach ze smrti nejprve Arena, podobně jako Pavouka, přichyluje k temnotě. Hrdina však poznává, že jediná cesta, jak přemoci úzkost, vede přes nalezení lásky k životu
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Tiché místo: První den , Čtvrtek 4.7 - 22:00h - Kinosál Kino
Obřímu hmyzu podobní mimozemšťané okamžitě začali dávat lidem najevo, že je jen otázkou času, kdy přestanou být pány tvorstva. Ti, kterým se podaří přežít, zjišťují, že jedinou ochranou je zůstat naprosto potichu. To se snadno řekne, ale těžko realizuje v nejhlučnějším městě na Zemi - New Yorku.
cena 100Kč - platba do 31. 5., 100Kč - později


Duna: Část druhá , Pátek 5.7 - 10.5:30h - Kinosál Kino
V druhé části se Paul Atreides spojí s Chani a Fremeny a zároveň se vydá na válečnou stezku pomsty proti spiklencům, kteří zničili jeho rodinu. Čelí volbě mezi svou životní láskou a osudem známého vesmíru a snaží se zabránit strašlivé budoucnosti, kterou může předvídat jen on.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Jak zachránit draka , Pátek 5.7 - 14:00h - Kinosál Kino
Ve starověké Číně byli draci a lidé přáteli, ale lidská chamtivost ukončila spojenectví a kouzelná stvoření se stala kořistí. Posledního draka drží v zajetí krutý císař. Sirota Ping je vyvolenou, která jediná ho může zachránit. Na jejich cestě za svobodou je pronásleduje zlý čaroděj a lovec draků.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Občanská válka , Pátek 5.7 - 16:00h - Kinosál Kino
Adrenalinová jízda po rozvrácené Americe blízké budoucnosti, která balancuje na ostří nože.
cena 80Kč - platba do 31. 5., 80Kč - později


Království koček , Pátek 5.7 - 19:00h - Kinosál Kino
Pomoc před nedobrovolným osudem Haru nalézá v Kočičí obchodní kanceláři. Ta sídlí ve světě bytostí, které mají duši, tedy výtvorů lidské představivosti. Jedním z nich je i elegantní Baron, který se spolu s přízemním kocourem Mutou a chrličem Totem pokusí plánované svatbě zabránit.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Tarot , Pátek 5.7 - 22.5:30h - Kinosál Kino
Když skupina přátel neuváženě poruší nejzásadnější pravidlo tarotů, které vykladačům zapovídá použití balíčku jiného vykladače, přivolají na sebe nevědomky hněv nepředstavitelného zla, které bylo v prokletém balíčku karet uvězněno.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Království Planeta opic , Sobota 6.7 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Zatímco nový opičí tyran buduje své království, jistý mladý lidoop podniká strastiplnou cestu, během níž se musí vyrovnat s minulostí a učinit náročná rozhodnutí, která budou mít zásadní vliv na budoucnost opic i lidí.
cena 80Kč - platba do 31. 5., 80Kč - později


Krotitelé duchů: Říše ledu , Sobota 6.7 - 13.5:30h - Kinosál Kino
Když do našeho světa prostřednictvím starobylého artefaktu proniknou zlé síly, musejí novopečení Krotitelé duchů i staří veteráni vynaložit veškeré úsilí na to, aby ochránili svůj domov a zachránili celý svět před příchodem nové doby ledové.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Furiosa: Sága Šíleného Maxe , Sobota 6.7 - 16:00h - Kinosál Kino
Očekávaný návrat do kultovního dystopického světa. Režisér George Miller v originálním akčním dobrodružství odhalí původ bojovnice Furiosy z trháku Šílený Max: Zběsilá cesta. 82%. S prostorových zvukem v chotěbořském sále umíme motory pořádně rozeřvat! Ale nebojte, z klimatizace nebude foukat písek.
cena 80Kč - platba do 31. 5., 80Kč - později


Chlapec a volavka , Sobota 6.7 - 19:00h - Kinosál Kino
Mahito se v novém domově se seznámí se svéráznou mluvící volavkou, která ho láká k prozkoumání záhadné opuštěné věže. V ní Mahito objeví magický svět, jemuž vládne tajemný stařec. Na cestě za poznáním se potká se statečnou dívkou Himi, armádou papoušků i roztomilými stvořeními Warawara.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Den díkůvzdání , Sobota 6.7 - 22:00h - Kinosál Kino
V městečku skončí výprodejové šílenství Black Friday tragédií. Uplyne rok a v době příprav na oslavu tradičního svátku začne ve městě řádit záhadný zabiják. Zpočátku to vypadá na náhodné oběti, ale brzy se ukáže, že vraždy jsou součástí většího a precizně vypracovaného zlověstného plánu..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Aquaman a ztracené království , Neděle 7.7 - 10.5:30h - Kinosál Kino
Aby Black Mantu Aquaman porazil, obrátí se na svého uvězněného bratra Orma, bývalého krále Atlantidy, a uzavře s ním nepravděpodobné spojenectví. Společně musí odložit své rozdíly, aby ochránili své království a zachránili Aquamanovu rodinu i svět před nevratnou zkázou.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Příběh o princezně Kaguje , Neděle 30.6 - 19:00h
Báje o princezně Kaguje představuje jednu z nejzásadnějších literárních klasik japonské kultury. Pojednává o nebeské princezně, kterou v podobě maličké holčičky najde starý sběrač bambusu uvnitř zářícího stonku.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Saint Seiya: Rytíři zvěrokruhu , Středa 3.7 - 18.5:30h
Seiya, svéhlavý pouliční teenager, tráví čas boji o peníze, zatímco pátrá po své unesené sestře. Když Seiya při jednom ze soubojů nevědomky využije svých mystických sil, ocitne se ve světě válčících svatých, ve světě prastarého magického výcviku a reinkarnované bohyně, která potřebuje jeho ochranu.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Doručovací služba čarodějky Kiki , Pátek 28.6 - 20:00h
Čarodějka Kiki se spolu se svým mluvícím kocourem Džidžim vydává na zkušenou do světa. V prostředí přímořského městečka je čekají velká i malá dobrodružství. Vynalézavá a odhodlaná Kiki využije svou schopnost létat a založí si doručovací službu, aby se mohla stát opravdovou samostatnou čarodějkou.
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později


Bod obnovy , Úterý 2.7 - 10.5:30h
V roce 2041 máte právo být po nehodě či jiné nepřirozené smrti oživeni. Stačí si jen pravidelně vytvářet digitální zálohu osobnosti, BOD OBNOVY. Agentka Em právě dostává do rukou případ, kdy byla základní pravidla obnovy porušena. Bod obnovy oběti byl smazán a Em tak má před sebou výjimečný zločin..
cena 50Kč - platba do 31. 5., 50Kč - později
Databáze knih - www.cbdb.cz